BİZİ ARAYIN

Tel: 0212 434 2211
Gsm: 0553 660 37 76

MAİL ADRESİMİZ

info@drnguvenlik.com

VİP KORUMA

Politikacılar, sanatçılar, iş adamları, bilim insanları gibi önemli ve kritik pozisyonda bulunan insanlar, her gün yüzlerce tehdit ve risk faktörü altında hayatlarına devam etmektedir. Tehlikeli durumlarla karşılaşma potansiyeli yüksek olan bu insanların, fiziki ve elektronik güvenlik sistemleri ile yakından korunması gerekmektedir. Ancak kimi zaman bu önemli pozisyonda yer alan kişiler, bireysel özgürlüklerinin kısıtlandığı gerekçesiyle yakın koruma hizmetini geri çevirmektedirler. DRN ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZ.LTD.ŞTİ. olarak; VIP koruma (Bodyguard) hizmetini silah taşıma ruhsat ve yetkisine sahip emekli kolluk kuvvetleri personelleri ile vermekteyiz. Konularında tamamen profesyonel VIP koruma (bodyguard) ekibimiz, olması muhtemel olayları olmadan analiz etme, olası bir olayda, korunan şahısın zarar görmeden güven içerisinde, olay mahallinden profesyonelce çıkarma kapasitesine fazlası ile sahiptir. VIP koruma (Bodyguard) hizmet talep eden kişiye yönelik tüm tehditleri ve risk unsurlarını analiz ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz analiz neticesinde kişiye özel bir koruma planı geliştirerek bu plan doğrultusunda hareket ediyoruz.
Olası bir tehdit ya da saldırı olayını kolaylıkla bertaraf edebilmek için VIP koruma (Bodyguard) hizmeti verecek olan personelimizi dikkatle bilgilendirerek, sadece %100 başarı oranına sahip olan personelimizi bu konuda yetkilendiriyoruz.

Bu zorlu görevi üstlenecek olan VIP Koruma (Bodyguard) personelimize; ateşli silahlar, yakın dövüş, ileri sürüş teknikleri, ilk yardım, kalabalık kontrolü, perdeleme, patlayıcı ve kimyasal madde, terör-anti terör, elektronik güvenlik sistemleri operatörlüğü, olay yeri inceleme, halkla ilişkiler, insan anatomisi, savunma ve saldırı taktikleri, toplumsal olaylar gibi konularda disiplinli bir eğitim vererek VIP koruma (Bodyguard) görevini % 100 başarı oranıyla gerçekleştirmelerini sağlıyoruz

Müşteri Yorumları